KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

NETEX Boya Teknolojileri Anonim Şirketi’nden Kütahya Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Bağlı Okullara Yardım

NETEX Boya Teknolojileri Anonim Şirketi’nden Kütahya Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Bağlı Okullara Yardım

 

 

Her türlü boya ve boya yardımcı malzemeleri, hazır sıvalar, macunlar, yapıştırıcılar, iç ve dış cephe kaplama malzemeleri vb. maddelerin imalat ve ticaretini yapan boya firması NETEX Boya Teknolojileri A.Ş. Kütahya Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı okullarda kullanılmak üzere boya hibesinde bulundu.

 

Hibeyi, firmanın bölge sorumlusu Çağdaş LENGER, Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Coşkun ESEN’e iletti. Buluşma esnasında Müdürümüz kendilerine teşekkür etti ve “Eğitime değer veren ve eğitimin daha modern, daha münasip şartlarda sürdürülebilmesi adına mühim bir katkı sağladınız. Ülkemizin sizin gibi hayırsever ve eğitime kıymet veren insanlara-şirketlere çok ihtiyacı var. Zira çocuklarımız daha iyi şartlarda eğitim görmeyi fazlasıyla hak ediyorlar. Eğitim, şüphesiz ki malzeme, araç-gereç ve fizikî ortam ile desteklendiğinde daha iyiye gidecektir. Bu konuda Bakanlığımızın çok önemli çalışmaları var elbette. Ancak devletin her şeye yetmesi mümkün değil. Zira pek çok Avrupa ülkesinin toplam nüfusundan daha fazla öğrenciye sahibiz. Her yere yetişmek, her okulu mükemmel şartlara kavuşturmak mümkün olamıyor. Bu bakımdan verdiğiniz destek son derece önemli. Sizin şahsınızda firmanıza teşekkürlerimi sunuyorum.” şeklinde duygu ve düşüncelerini ifade ettiler.

 

Firma yetkilisi Sayın Çağdaş LENGER de ” Eğitime verdiğimiz katkıdan dolayı mutluyuz. Gençlerimizin daha iyi şartlarda eğitim görmesi, ülkemizin daha aydınlık yarınlara doğru yol alması bizleri son derece memnun edecektir. Bunda katkımız olursa tarifsiz bir mutluluk duyacağız. ” dedi.

 

Yıldırım Beyazıt Mah. Erdoğan Atasoy Cad. No 37 KÜTAHYA - 0 (274) 280 43 00 / 0 (274) 280 43 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.