KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
OEDAŞ Yöneticilerinden Müdürlüğümüze Ziyaret
![OEDAŞ Yöneticilerinden Müdürlüğümüze Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2019_12/17150124_IMG_4065.jpg)
OEDAŞ İl İşletme Müdürü Kamil Uğur MUMCU İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT'i ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette, meslekî ve teknik Anadolu liselerinde öğrenim gören elektrik-elektronik teknolojisi alanı öğrencilerinin daha iyi eğitim almaları konusunda yapılabilecek çalışmalara ilişkin istişarelerde bulunuldu. Görüşmede İl Millî Eğitim Şube Müdürü İbrahim SAK ve İsmail GÜVEN de yer aldılar.