KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL GÜVENLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI

2018-2019 eğitim ve öğretim yılının 1. yarıyılı “Güvenlik Toplantısı”, Sayın Valimiz Ahmet Hamdi NAYİR başkanlığında gerçekleştirildi. Eğitim, öğretim yılının huzur ve güven içinde geçirilebilmesi amacıyla düzenlenen toplantıya Vali Yardımcısı Sayın Arif YALÇIN, İlçe kaymakamları, İl Milli Eğitim Müdür V. Sayın Halil ERTAŞ, bazı daire müdürleri ile okul aile birliği temsilcileri katıldı.
OKUL GÜVENLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI

Toplantının açılış konuşmasını Vali Ahmet Hamdi NAYİR yaptı

Sayın Valimiz Ahmet Hamdi NAYİR’in açılış konuşmasının ardından İl Milli Eğitim Müdür V. Sayın Halil ERTAŞ okullarda yapılan ve yapılması planlanan tedbirler hakkında bilgiler verdi.

İl Milli Eğitim Müdür V. Sayın Halil ERTAŞ konuşmalarında; 2018-2019 eğitim-öğretim yılında 87 kolluk kuvveti personelinin görevlendirileceğini belitti. Evliya Çelebi Anadolu İmam Hatip Lisesi, Devlet Hatun Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, Hayme Ana Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, İbn-i Sina Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, Germiyan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ile Eynal Mesleki Teknik Anadolu Lisesinin İçişleri Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ve koordinasyonunda yürütülen güvenli okul projesi kapsamına alındığını, okullarda altyapı çalışmalarının tamamlandığını söyledi.

Vakıfbank Ortaokulu ile Fevzi Çakmak Ortaokulu kamera sistemlerinin tamamlandığı, Şeker İlkokulu ile Fethi Güzen İş ve Uygulama Merkezinin plana alınarak çalışmalara başlandığı belirtildi.

13-09-201813-09-201813-09-2018

 

Yıldırım Beyazıt Mah. Erdoğan Atasoy Cad. No 37 KÜTAHYA - 0 (274) 280 43 00 / 0 (274) 280 43 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.