KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Okullarda Değerler Eğitimi" Toplantısı YapıldıOkullarda Değerler Eğitimi ile ilgili yürütülen çalışmaları değerlendirmek üzere Diyanet Gençlik Merkezi'nde Müdürlüğümüz ile Kütahya İl Müftülüğü arasında "İstişare Toplantısı" yapıldı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT ile Kütahya  İl Müftü V. Mehmet ARSLANER başkanlığında yapılan toplantıya 21 lise müdürümüz ile il müftülüğüne bağlı olarak okullarımızda değerler eğitimi çalışmalarında yer alan görevliler katıldı.

Toplantıda, Kütahya İl Müftülüğü Şube Müdürü Gürsel BAYRAM "Diyanet İşleri Başkanlığı Gençlik Çalışmaları Yönergesi" kapsamında yürütülen çalışmalar ile ilgili sunum yaptı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT konuşmasında "Hepimizin ortak hedefi çocuklarımızın iyi bir insan olmaları. Onların her alanda iyi eğitim almaları, ahlaki olgunluğa ulaşmaları hepimizin ortak çabası. Bu hedefler milli eğitim olarak bizleri ilgilendirdiği kadar  müftülüklerimiz de bu konuda çalışmalar yürütüyor. Bu amaçla ne kadar çok çocuğa ulaşabilirsek o kadar faydalı işler yapmış olacağız." dedi.

Toplantı katılımcıların istek ve beklentilerini karşı taraflara iletmeleri ile devam etti. Toplantı sonunda il müftülüğü katılımcılara "Kur'an-ı Kerim" ve "Peygamberimizin Hayatı" kitaplarını hediye etti.

13-02-202013-02-202013-02-202013-02-2020

Yıldırım Beyazıt Mah. Erdoğan Atasoy Cad. No 37 KÜTAHYA - 0 (274) 280 43 00 / 0 (274) 280 43 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.