KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sayın Valimiz Dr. Ömer TORAMAN Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti
![Sayın Valimiz Dr. Ömer TORAMAN Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_11/23185915_IMG_0315.jpg)
Sayın Valimiz Dr. Ömer TORAMAN, okul ziyeretlerinin ardından İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz´e ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette İl Millî Eğitim Müdür Yardımcılarımız ve Şube Müdürlerimiz ile toplantı yapan Sayın Valimiz, Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT´in sunumunu dinledi ve İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz´ün faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Toplantının ardından Müdürlüğümüz binasında incelemelerde bulundu.