KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı Eğitim Politikaları Daire Başkanı Mustafa Alphan BAŞBEKLEYEN, Sınav Yapılacak Bazı Okullarımızı Ziyaret Etti
![Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı Eğitim Politikaları Daire Başkanı Mustafa Alphan BAŞBEKLEYEN, Sınav Yapılacak Bazı Okullarımızı Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2020_06/18181406_IMG_4029.jpg)
LGS dolayısıyla ilimizde bulunan Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı Eğitim Politikaları Daire Başkanı Mustafa Alphan BAŞBEKLEYEN, İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT ve Ölçme Değerlendirme Hizmetleri Şube Müdürü İsmail GÜVEN; Cumhuriyet Ortaokulu, Fatih Ortaokulu, Mimar Sinan Ortaokulu, Özel Germiyan Bilge Ortaokulu ve Özel Bahçeşehir Ortaokulu'nu ziyaret ederek bu okullarımızdaki sınav hazırlıklarını incelediler.