KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TARIM VE KÖY İŞLERİ ESKİ BAKANI PROF. DR. SAMİ GÜÇLÜ, İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HASAN BAŞYİĞİT’İ ZİYARET ETTİ

TARIM VE KÖY İŞLERİ ESKİ BAKANI PROF. DR. SAMİ GÜÇLÜ, İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HASAN BAŞYİĞİT’İ ZİYARET ETTİ

"Anadolu Mektebi Yazar Okumaları" projesi kapsamında Kütahya’ya gelen Anadolu Mektebinin Kurucusu, Tarım ve Köy İşleri Eski Bakanı Prof. Dr. Sami Güçlü, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Başyiğit’e nezaket ziyaretinde bulundu.


Ziyarette; Anadolu Mektebi Yürütme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sami Güçlü ve  Prof.Dr. Durmuş Günay bulundu.


Anadolu Mektebinin Kurucusu, Tarım ve Köy İşleri Eski Bakanı Prof. Dr. Sami Güçlü, Anadolu Mektebi Yazar Okumaları projesi hakkında İl Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Başyiğit’le yaptığı görüşmede; “Anadolu Mektebi Yazar Okumaları, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkan, Türk kültür ve medeniyetinin gelişmesine katkı sunmuş yazarların tüm eserlerinin ve yazar hakkında yazılmış seçkin eserlerin okumasını, okunan her eser hakkında değerlendirme yazısı yazılmasını, eserlerin en az yarısı okunduktan sonra bir konu seçilmesini, seçilen konuda bir konuşma metni hazırlanmasını, düzenlenen panel programlarında hazırlanan metnin sunulmasını amaçlayan bir yazar okuma faaliyetidir” dedi.


Ziyaretten mutluluk duyduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Anadolu Mektebinin Kurucusu, Tarım ve Köy İşleri Eski Bakanı Prof. Dr. Sami Güçlü’ye ve Prof.Dr. Durmuş Günay’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

19-02-2018

 

Yıldırım Beyazıt Mah. Erdoğan Atasoy Cad. No 37 KÜTAHYA - 0 (274) 280 43 00 / 0 (274) 280 43 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.