KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Taşıma Merkezi Okullar ile Bazı İlçelerde Eğitime Ara Verildi
Kütahya Valiliği'nden, yoğun kar yağışı nedeniyle aşağıdaki açıklama yapılmıştır.![Taşıma Merkezi Okullar ile Bazı İlçelerde Eğitime Ara Verildi](/meb_iys_dosyalar/2020_01/06102018_images5524555.jpg)
Bugün(06.01.2020) gece saatlerinde başlayıp kesintisiz olarak devam eden yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle ilimizde; Merkez ilçe, Aslanapa, Şaphane, Gediz ilçelerinde taşıma merkezi okullar; Çavdarhisar ve Hisarcık ilçelerinde tüm eğitim kurumları ile Emet İlçesindeki temel eğitim kurumlarında (Anaokulu, İlkokul, Ortaokul) eğitime bir gün ara verilmiştir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.