KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tavşanlı İlçemizde 4-6 Yaş Kur'an Kursunun Açılışı Yapıldı
![Tavşanlı İlçemizde 4-6 Yaş Kur'an Kursunun Açılışı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2023_10/26194244_20231026_133638.jpg)
Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Kadir DİNÇ, Tavşanlı Kaymakamı Hayrettin BASKIN, İl Müftüsü İrfan AÇIK, İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT ve protokol üyelerinin katılımıyla, restore edilerek yenilenen Tavşanlı Pazar Camii'nde 4-6 yaş Kur'an Kursu'nun açılışı gerçekleştirildi. Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Kadir DİNÇ, yeni açılan 4-6 yaş Kur'an Kursu'nun hayırlı olmasını diledi.
Açılış sonrası protokol üyeleri kursta öğrencilerle bir araya geldiler.