KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vali Vekili Sayın Fikret ZAMAN Okul Ziyareti Gerçekleştirdi
![Vali Vekili Sayın Fikret ZAMAN Okul Ziyareti Gerçekleştirdi](/meb_iys_dosyalar/2023_11/24193000_img_3790.jpg)
24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla okul ziyareti gerçekleştiren Vali Vekilimiz Fikret ZAMAN ve Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT Orgeneral Asım Gündüz İlkokulunda öğretmenlerle bir araya geldiler. Vali Vekilimiz Fikret ZAMAN öğretmenler odasında öğretmenlerle sohbet ederek öğretmenlerin "24 Kasım Öğretmenler Günü"nü kutladı.