KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yönetici Gelişim Programı’nın Nisan Ayı Faaliyeti Gerçekleştirildi

Yönetici Gelişim Programı’nın Nisan Ayı Faaliyeti Gerçekleştirildi

Millî Eğitim Bakanlığı  Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce hazırlanan Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) projesi kapsamında, eğitim yönetimi alanında kendilerini geliştirmeleri ve sürekli güncellemelerini sağlamak amacıyla Anadolu imam hatip liseleri ve imam hatip ortaokullarında görev okul yöneticilerine yönelik Nisan ayı faaliyeti 17 Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirildi.

Faaliyet kapsamında Kütahya Akkent İmam Hatip Ortaokulunun koordinasyonu ve ev sahipliğinde Okul Müdürü Bilal BALI tarafından “Okul yönetiminde bilgi ve iletişim teknolojilerinin etkili ve verimli kullanımı, Din Öğretimi Genel Müdürlüğü internet Sitelerinin incelenmesi, http://dinogretimiokullar.meb.gov.tr/ adresinde okulların iyi örneklerinin ayrıntıları ve değerlendirilmesi, eğitimin niteliğini geliştirmede Kalite Takip Sistemi uygulamasının yeri, önemi ve değerlendirilmesi” konusunda sunum yapıldı. Ayrıca imam hatip okullarının tanıtım çalışmaları kapsamında yapılacak faaliyetlerin değerlendirilmesi yapıldı.

17-04-201917-04-201917-04-2019

Yıldırım Beyazıt Mah. Erdoğan Atasoy Cad. No 37 KÜTAHYA - 0 (274) 280 43 00 / 0 (274) 280 43 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.