KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Zafer Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Destek Programları Toplantısı Manisa´da Yapıldı
![Zafer Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Destek Programları Toplantısı Manisa´da Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2019_01/30164723_WhatsApp_Image_2019-01-30_at_16.00.30.jpg)
Yeni Nesil Eğitim Mali Destek Programı (YENEP), Fizibilite Desteği Programı ve Teknik Destek Programları toplantısı Manisa Ticaret Odası´nda Sayın Valimiz Dr. Ömer TORAMAN, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Muhsin KAYMAK, İlçe Millî Eğitim Müdürleri ve Şube Müdürümüz İsmail GÜVEN´in katılımları ile yapıldı.
Zafer Kalkınma Ajansı tanıtım filmi ile başlayan toplantı, konuşmaların ardından sponsorluk protokolleri imza töreni ile devam etti.